Bezpieczne rowerki dla dzieci

Nauka jazdy na rowerze bywa żmudna i monotonna, dlatego warto ją rozpocząć jak najwcześniej, ucząc dziecko poprzez zabawę. Kolorowe rowerki dla dzieci to idealne rozwiązanie, żeby zacząć oswajać dziecko z dorosłym rowerem oraz przyzwyczajać je do wykonywania określonych ruchów – prostego trzymania oburącz kierownicy i naciskania na pedały nóżkami.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz dwu-, trzy- i czterokołowe rowerki dla dzieci w różnym wieku. Posiadamy rowerki w różnych wzorach i kolorach – dla dziewczynek i chłopców. W sprzedaży również modele uniwersalne w radosnej kolorystyce, które idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku chłopców, jak i dziewczynek . Wszystkie rowerki dla dzieci w naszej ofercie posiadają stosowne atesty, potwierdzające ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Rozwiązaniem dla kilkunastomiesięcznych maluchów, które jeszcze nie mają wystarczająco rozwiniętej koordynacji ruchowej, żeby samodzielnie poruszać się na trójkołowcu są spacerowe rowerki dla dzieci. Rowerek spacerowy to fantastyczna alternatywa dla wózka spacerowego, dzięki któremu spacer staje się dla dziecka ciekawszy i przyjemniejszy. Jednocześnie siedząc na rowerku spacerowym dziecko uczy się łapania i trzymania równowagi, a w późniejszym czasie również prawidłowego trzymania kierownicy i pedałowania. Dzięki temu nauka jazdy na dwukołowcu jest łatwiejsza i przebiega szybciej.

Chcesz, żeby dziecko nauczyło się szybko jeździć na dwukołowym rowerze?

Sprawdź również naszą ofertę rowerków biegowych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl