Drewniany rowerek biegowy dla 2 latka

Z chwilą swojego pojawienia się na polskim rynku rowerek biegowy dla 2 latka całkowicie zrewolucjonizował podejście rodziców i dzieci do nauki jazdy na rowerze, która stała się szybsza i o wiele łatwiejsza. Rowerek biegowy drewniany wymuszając u dziecka odpowiednią postawę ciała oraz określone ruchy przygotowuje dziecko do nauki jazdy na prawdziwym rowerze dwukołowym. W przeciwieństwie od trzy- i czterokołowców rowerek biegowy dla 2 latka uczy dziecko łapania i utrzymywania równowagi, co jest niezbędne podczas jazdy na dorosłym rowerze. Dodatkowo rowerek biegowy wyrabia u dziecka nawyk prawidłowego trzymania kierownicy, który jest również bardzo istotnym elementem nauki jazdy na rowerze.

W naszej ofercie znajdziesz bezpieczny rowerek biegowy dla 2 latka w wielu wzorach i kolorach. Posiadamy lekkie rowerki aluminiowe i nieco cięższe rowerki drewniane. Oba typy bardzo dobrze sprawdzają się podczas nauki jazdy na dorosłym rowerze, jednak ze względu na swój niepowtarzalny charakter rowerek biegowy drewniany jest zdecydowanie częściej i chętniej wybierany przez naszych klientów.

Każdy rowerek biegowy drewniany i aluminiowy w ofercie naszego sklepu posiada odpowiedni atest i jest w pełni bezpieczny dla dziecka. Prosta i lekka konstrukcja pozwala na swobodną zabawę oraz naukę, jednocześnie eliminując ryzyko, że po ewentualnym upadku dziecko nie będzie w stanie samodzielnie podnieść rowerka z ziemi. Rowerek biegowy to idealne uzupełnienie popołudniowego spaceru, który staje się dla dziecka nie tylko ciekawszy, ale i mniej nużący.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl