Zabawki drewniane dla dzieci

Dzieci najlepiej i najszybciej uczą się przez zabawę. Zabawa rozwija ich motorykę, intelekt i wyobraźnię. Niestety nie wszystkie zabawki na rynku stymulują prawidłowy rozwój dziecka. Coraz więcej zabawek oferuje dziecku tzw. zabawę pasywną, podczas której dziecko pozostaje bierne lub wykonuje zestaw określonych, powtarzalnych czynności.

Drewniane zabawki mają niezwykle prostą konstrukcję. Często – zwłaszcza te dla młodszych dzieci – składają się z niewielu elementów, ale to nie przeszkadza im w dostarczaniu dziecku bodźców do aktywnej zabawy, której przebieg zależy od wyobraźni dziecka oraz jego zdolności manualnych i motorycznych. Dzięki temu zabawki drewniane wpływają pozytywnie na rozwój młodego człowieka, umożliwiając mu harmonijne rozwijanie się we wszystkich płaszczyznach rozwoju jednocześnie.

Zabawki z drewna są również bardzo trwałe. W przeciwieństwie do zabawek plastikowych nie łamią się i nie niszczą podczas ewentualnego upadku. To sprawia, że dziecko może się nimi cieszyć przez długi czas, a zabawa nimi może być bardziej żywiołowa.

W naszej ofercie posiadamy drewniane zabawki renomowanych producentów. Nasze zabawki to gwarancja jakości wykonania, trwałości oraz bezpieczeństwo. Wszystkie zabawki drewniane w naszym sklepie posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do sprzedaży jako całkowicie bezpieczne dla dzieci we wskazanym wieku.

UWAGA!

Przed wyborem zabawki sprawdź oznaczenie na opakowaniu. Zabawki są oznaczone adekwatnie do wieku dzieci, dla których są przeznaczone.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl