Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

nakładka na sedes

Nakładka na sedes dla dzieci

Dzieci, które zaczęły już samodzielnie korzystać z nocnika często chcą szybko nauczyć się korzystania z dorosłej toalety. Niestety toalety dla dorosłych nie są dostosowane do anatomii dziecka i korzystanie z nich może się okazać dla naszej pociechy nie tylko niewygodne, ale również niebezpieczne. Rozwiązaniem jest nakładka na sedes o anatomicznym kształcie.

Nakładka na sedes pozwala w łatwy i szybki sposób dostosować standardową toaletę do potrzeb małego użytkownika, zmniejszając otwór sedesu i oferując wygodne oparcie dla pleców. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest łatwy montaż – nakładkę wystarczy położyć na deskę sedesową – dzięki któremu dziecko może samodzielnie korzystać z toalety, co jest dla niego dodatkową motywacją. Praktycznie każda nakładka na sedes dostępna obecnie na rynku jest wyposażona w antypoślizgowy rant, który utrzymuje nakładkę w miejscu zapewniając dziecku stabilne i wygodne siedzisko. Nakładka na sedes to również wygodne rozwiązanie dla rodzica, który może wreszcie zapomnieć o nieustannym bieganiu z nocnikiem – tak pustym, jak i pełnym.

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór nakładek na sedes dla chłopców i dziewczynek. Oferujemy nakładki z wesołymi grafikami, które dodatkowo zachęcają dzieci do korzystania z dorosłej toalety. Elementem uzupełniającym, który zwiększy samodzielność dziecka w toalecie jest podest. Podest ułatwia siadanie na nakładce oraz zapewnia wygodne oparcie dla nóg, które jest bardzo istotne przy prawidłowym korzystaniu z toalety. Podesty są dostępne w różnych wzorach i kolorach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl