Maty edukacyjne dla niemowlaka

Mata dla niemowlaka to fantastyczna zabawka edukacyjna, którą Twoja pociecha może się cieszyć już od pierwszych tygodni życia. Wraz z rozwojem dziecko będzie dostrzegało nowe elementy i zwracało uwagę na inne aspekty maty – kolory, obrazki, rozmiary, zabawki, lusterka, melodyjki, itp. Dzięki temu ta sama mata dla niemowlaka może skutecznie stymulować rozwój dziecka na wielu płaszczyznach przez długi czas.

Mata edukacyjna to nie tylko sposób na świadome dostarczanie dziecku ciągłych bodźców do rozwoju, ale przed wszystkim bardzo skuteczny sposób na twórcze spędzanie czasu z małym dzieckiem, które jeszcze nie raczkuje i dopiero rozwija swoje umiejętności motoryczne. Niemal każda mata dla niemowlaka jest wyposażona w konstrukcję, która umożliwia zawieszanie zabawek będących elementami składowymi zestawu na pewnej wysokości nad głową leżącego dziecka. W ten sposób, sięgając po swoje ulubione zabawki dziecko nie tylko uczy się oceniać odległość, ale przede wszystkim ćwiczy rączki, co w późniejszym czasie przekłada się na szybszy rozwój innych zdolności motorycznych.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości maty edukacyjne dla dzieci w różnym wieku. Każda mata edukacyjna z asortymentu posiada odpowiednie atesty i jest w pełni bezpieczna dla dziecka. Elementy, z których składają się maty edukacyjne mogą być przemieszczane, dzięki czemu poprzez przewieszenie ulubionej zabawki w inne miejsce możesz w łatwy sposób stymulować rozwój motoryczny dziecka, jednocześnie sprawiając, że mata jest dla niego twórczą i interesującą zabawka przez długi czas.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl